درباره ما

شرکت مهندسی – بازرگانی کیمیا تهران اسید در سال ۱۳۸۶ با توکل به خدای متعال و تکیه بر تجارب بیش از ۵۰ ساله خود فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع مواد شیمیایی بخصوص: انواع اسید ها و آب مقطر- آب ژاول آغاز کرد.

این شرکت توانسته فعالیت خود را در خارج از کشور هم توسعه دهد و محصولات خود را به کلیه نقاط ایران و خارج انتقال دهد.این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی فعالیت خود را در زمینه پخش مواد شیمیایی- صنعتی- آبکاری و آزمایشگاهی ادامه داده و کیفیت و بهره وری را به عنوان اهداف آتی دنبال کند.

کیمیا تهران اسید

تاریخچه شرکت کیمیا تهران اسید:

این شرکت با نام قبلی تهران اسید فروشگاه علی رضا یوسفی از سال ۱۳۵۵ هجری شمسی فعالیت کار خود را در تهران در همین مکان فعلی اغاز کرده است . این شرکت در تمامی این سالها فعالیت های خود را هرگز قطع نکرده و تا به این زمان که به ثبت رسیده و گسترش بیشتری پیدا کرده کار خود را ادامه داده است.در حال حاضر نام این شرکت از تهران اسید به شرکت کیمیا تهران اسید تغییر کرده است .

شرکت کیمیا تهران اسید در تاریخ ۱۰ – ۹ – ۱۳۸۶ با شماره ۳۱۳۸۹۰ به ثبت رسیده و فعالیت خود را گسترده تر کرده است . شرکت کیمیا تهران اسید (تهران اسید سابق) با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در خدمت تمامی صنعتگران – تولید کنندگان و فروشندگان محترم بوده است.

انواع اسید ها به صورت آزمایشگاهی ،خوراکی ، بهداشتی و صنعتی مانند سولفوریک ، نیتریک ، فسفریک ، کلریدریک ، فلوریدریک ، بوریک ، کرومیک، فرمیک ، فروکلین ، آب اسید آماده باطری ۱۲۵۰ درجه و آب مقطر انواع سیانیدها(سیانورها) :سیانور سدیم ،سیانور پتاسیم ، سیانور مس ، سیانور روی
انواع مواد شیمیایی پودری مانند سود پرک (ایرانی وچینی) ، نیشادر ، گوگرد و نیکل برداری صنایع شیمیایی آرمین از سال ۱۳۶۸ در زمینه تولید مواد شیمیایی پاک کننده سطوح فلزی و ساخت پو ششها قبل از آبکاری، لعاب و رنگ فعالیت خو درا آغاز نمود .

این صنایع با انجام مطالعات ، تحقیقات وسیع و استفاده از آزمایشگاههای مجهز موفق به دست یابی به فرمولاسیون های ویژه ای گردید و هم اکنون با همکاری متخصصین مجرب بیشتر از ۵۰ نوع محصول مختلف (که از نظر کیفیت دارای استاندارد های بین المللی میباشد ) را تولید می نمایند.

این صنایع از سال ۱۳۸۰ با توجه به نیاز صنایع خودرو سازی در زمینه ی تولید مواد شیمیایی مورد مصرف در آن صنایع تحقیقاتش را آغاز و هم اکنون موفق به تولید چندین محصول منحصر به فرد گردیده که در حال حاضر در خطوط تولید صنایع خودرو سازی مصرف می گردد.

در سال ۱۳۸۹ این واحد با توجه به نیاز صنایع نسبت به تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی اقدام نموده است که هم اکنون در صنایع مختلف آزمایشگاهی تحقیقاتی و صنایع مورد استقبال قرار گرفته است.Copyright 2016. All rights reserved.