مایع کارواش ماشین (قیمت فروش مایع کارواش)

مایع ظرفشویی چیست ؟

نام های مترادف مایع کارواش :

ماده شوینده، شوینده ماشین آلات، شوینده صنعتی، شامپو کارواش

 


• مایع کارواش چیست :

شوینده خودرو ها جهت نظافت و درخشندگی بدنه و داخل خودرو و دستگاه های صنعتی جهت چربی زدایی.


مایع کارواش کیمیا اسید

مایع کارواش


•تاریخچه مایع کارواش:

این شرکت دارای تولیداتی در زمینه مواد شوینده می باشد.

مواد شوینده به شرح زیر اعلام میگردند:

۱٫مایع کارواش کیمیا تهران اسید : این محصول جهت استفاده در کارواش ها جهت شستشوی ماشین ها استفاده می شود.

۲.مایع دستشویی کیمیا تهران اسید : مایع دستشویی به صورت فله و جزیی در گالن های ۲٫۵ لیتری ، ۲۰ لیتری و ۲۲۰ لیتری موجود می باشد. مایع دستشویی با مارک کیمیا محصول تولیدی این شرکت و با مرغوب ترین مواد اولیه تولید گردیده است و با رایحه های متفاوت موجود است.

۳.مایع ظرفشویی  کیمیا تهران اسید : مایع ظرفشویی به صورت فله و جزیی در گالن های ۲٫۵ لیتری ، ۲۰ لیتری و ۲۲۰ لیتری و تناژ موجود می باشد. مایع ظرفشویی با مارک کیمیا محصول تولیدی این شرکت و با مرغوب ترین مواد اولیه تولید گردیده است و با نازل ترین ترین عرضه میشود.

۴٫مایع صابون کیمیا تهران اسید : مایع شوینده خنثی ، غلیظ مناسب جهت شستشوی عمومی .

۵٫مایع رسوب بر(رسوب زدا یا دیسکلر )  کیمیا تهران اسید : مایعی شفاف با درصد های مختلف ، اسیدی و غیر اسیدی با پایه گیاهی جهت استفاده در چیلرها جهت رسوب بری و رسوب بری انواع سطوح قابل استفاده می باشد.

۶.مایع شیشه شوی کیمیا تهران اسید : این محصول نیز تولیدی این شرکت می باشد و با بهترین مواد اولیه تولید شده است و در گالن های ۲٫۵ لیتری ، ۲۰ لیتری، ۲۲۰ لیتری و تناژ به صورت جزیی و فله عرضه می گردد.


• تولید:

تولید شامپو یا همان مایع کارواش کیمیا تهران اسید همانند تولید مایع ظرفشویی و با همان رویه انجام میگیرد، با این تفاوت که ماده اولیه انها متفاوت بوده است. با این حال از برخی مواد اولیه مشترک نیز استفاده شده است.


• کاربرد :

محلول کارواش کیمیا تهران اسید در روشوئی و شستشوی انواع خودروهای سواری ، کامیون و اتوبوس ، کمپرسی ، خاور ، دستگاه های صنعتی و…. استفاده میشود.

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جهت کارواش ها و مراکز شستشوی خودرو و کارخانجات جهت شستشوی دستگاه های صنعتی

ضمن اینکه این شامپو دارای خاصیت درخشان کنندگی فوق العاده بالا و البته با وجود مواد پولیش کننده و براق کننده به همراه ماده مؤثر آلمانی جهت درخشندگی و براقیت بی نظیر به روی بدنه خودرو پس از شستشو خودرو , رنگ خودرو دیرتر کثیف می شود و بعد از آن راحتتر تمیز می شود .

شامپو کارواش با قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالا مناسب برای شست و شوی بدنه و موتور خودرو است

کف تولید شده توسط شامپو کارواش بسیار زیاد بوده به طوری که با هر لیتر از این شامپو حدود ۳۰ تا ۴۰ ماشین را کف پاشی کرد.و همین عامل به صرفه از لحاظ اقتصادی است

فروش به صورت عمده و جزیی


• خواص:

شامپو کارواش(اتومبیل) دارای خاصیت درخشان کنندگی بالا و البته با وجود مواد براق کننده  جهت درخشندگی به روی بدنه خودرو استفاده می شود ,  در  رایحه های مختلف قابل استفاده در منزل و کارواش می باشد . سفیدک باقی نمیماند.

لایه محافظ را از بین نبرده و  هرگز سفیدک باقی نمی ماند هرگز لایه محافظ که با چشم دیده نمی شود از بین نمی رود .

درخشندگی و نماندن لکه پس از شستشو از دیگر مزیت هایی این شامپو کارواش میباشد.


• انبارداری:

شامپو کارواش فله

شامپو کارواش

این شامپو را می توان در مخزن کف پاش به میزان هر ۱۰۰ لیتر آب مقدار یک لیتر محلول شامپو را اضافه نمود و بسیار به صرفه میباشد .


• بسته بندی: 

عرضه این محصول بنا به درخواست مشتری در گالن های ۲٫۵ تا ۲۲۰ لیتری و صادرات به صورت فله انجام میشود.


جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش ، صادرات و واردات اسیدها و کلیه مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۲۸۷۰۸۴۵۶

۰۹۱۲۸۷۰۸۴۵۷Copyright 2016. All rights reserved.