کشف ۱۱ مرکز غیرمجاز نگهداری مواد شیمیایی ناصر خسرو

خلاصه خبر:  ???????????

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به کشف ۱۱ انبار غیرمجاز شیمیایی فروشان در ناصرخسرو گفت: با یک اقدام ضربتی و با حضور پلیس فاتب این انبارها در خانه‌های متروکه پلمب شدند.

Presentation1.pptx1


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از شهرنوشت، رضا قدیمی با بیان اینکه بعد از پاکسازی ناصرخسرو از شیمیایی فروشان متوجه شدیم که برخی از افراد فعال در این صنف همچنان در انبارهای متروکه در این محدوده اقدام به نگهداری موادمخدر صنعتی و شیمیایی می‌کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۱ انبار ۵۰۰ متری که ظاهرا خانه‌های متروکه به نظر می‌آمدند محل نگهداری این مواد خطرناک بودند.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به اجرای این طرح ضربتی که صبح امروز با حضور پلیس فاتب انجام شد، خاطرنشان کرد: طی ۶ ماه گذشته چندین جلسه با اعضای این صنف انجام شد و از امروز تا روز جمعه که روز پاکسازی کامل است، نسب به پاکسازی این انبارها اقدام خواهیم کرد.
قدیمی با بیان اینکه در هیج کجای دنیا انبارهای خطرناک در مرکز شهر نیستند، اضافه کرد: بعد از تخلیه این انبارها این خانه‌های متروکه پلمب و دیوار کشی شده تا براساس قانون با مالکین این خانه ها برخورد و تعیین تکلیف شود .
وی با تاکید بر اینکه در مجتمع تجاری کیمیا برای آنها خدمات گوناگون و خوبی را در نظر گرفته‌ایم، اظهارکرد: از ۲۷۰مرکز تجاری موجود در این خصوص ۲۵۰ مرکز به بازار کیمیا انتقال یافته است. محلی را در خاوران برای این صنف در نظرگرفته بودیم اما تا‌کنون ۷ تا ۲۰ واحد بیشتر در این محل فعالیت نداشته‌اند و برخی از املاک تحویل داده شده به آبمیوه فروشی و فروش مواد غذایی اختصاص یافته است.
قدیمی اظهارکرد: بعد از اجرای این طرح تمام اجناس مربوط به شیمیایی فروشان برچسب خواهند داشت و تمامی اجناس قاچاق ضبط می‌شوند.


?زمان دریافت خبر : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
✨منبع: tnewsCopyright 2016. All rights reserved.