دپارتمان تولید و توسعه

یکی از مهم ترین بخش های هر شرکت تولیدی بازرگانی، واحد تولید و توسعه می باشد. چرا که اگر تمامی بخش ها مانند تبلیغات، بازرگانی، مالی وظایفت خود را به درستی انجام دهند ولی در واحد انبار ( تولید و توسعه ) سفارشات به درستی پیگیری نشوند قطعا مجموعه به مشکل بر می خورد.

برخی از مشتریان در خواست محصولات ترکیبی خاصی برای صنعت خود را دارند و سفارشات خود را به واحد تولید کیمیا تهران اسید اعلام می کنند. متخصصین شرکت طی توافق زمانی با مشتری اقدام به تولید و بسته بندی محصول می کنند و تمامی تلاش خود را در راستای تولید محصول با کیفیت و ارائه بسته بندی مناسب دارند، تا محصولی با کیفیت به مشتری ارائه دهند و موجب رضایتمندی خاطر مشتری شوند.

واحد تولید و توسعه

کارشناسان کیمیا با تکیه بر دانش شیمی و تجربیات خود موفق به تولید محصولاتی مانند اسید سولفوریک 35 و 50 درصد، دیسکلر، دیسکلر بدون بو، رنگبر، آنتی فوم، آب مقطر، اسید استیک با درصدهای مختلف، اسید سیتریک مایع، فروکلین، ضد رسوب، الکترولیت باطری نیکل کادمیوم شده اند.

این واحد در سال 1398 موفق به راه اندازی آزمایشگاه کیمیا تهران اسید شده است که توانایی آنالیز کردن برخی از محصولات مورد نیاز مشتریان را دارند.

با پرسنل واحد تولید و توسعه بیشتر آشنا بشید :

مدیریت واحد تولید و توسعه : جناب آقای مهندس وحید طبرزدی

مدیریت آزمایشگاه : جناب آقای دکتر حامد کاظمی

سرپرست انبار : جناب آقای احمد زیاد

کارمندان انبار : جناب آقای سعید کاکاوند – جناب آقای رضا متولی – جناب آقای رضا شکوهی

دپارتمان تولید و توسعه کیمیا تهران اسید

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست