بازرگانی کیمیا تهران اسید

آشنایی با واحد بازرگانی

واحد بازرگانی به عنوان یکی از ارکان اصلی شرکت مأموریت دارد تا با شناخت و آگاهی از شرایط محیطی، بازار مطمئن و سودمندی برای شرکت ایجاد نموده و مسیر رشد و توسعه را فراهم آورد.

این واحد بایست با توجه به پتانسیل های موجود فرصت های کاری را شناسائی نموده و با تهیه و تدوین پیشنهادات زمینه را برای عقد قراردادهای کاری جدید و مشارکت های نو فراهم نماید. همچنین شناسایی، نگهداری و توسعه مشتریان سودآور و تلاش برای برندسازی نام شرکت.

توسعه بازار یکی از استراتژی های رشد شرکت است که بازارهای جدیدی را شناسایی کرده و مشتریان بالقوه جدید را در بازارهای جدید و دیگر مشتریان را در بازار هدف خود قرار می دهد. این واحد در راستای تقویت بانک اطلاعاتی و جذب مشتریان جدید و دیگر مشتریان جدید، اقدام به برنامه ریزی جهت تامین و پوشش نیاز مشتریان بخش های مختلف می نماید.

بررسی و تحلیل موقعیت بازار از دیدگاه قیمت گذاری و تصمیم سازی جهت تعیین استراتژی قیمت گذاری.

بازرگانی علاوه بر خرید و فروش، به جنبه های دیگری مانند بازاریابی، حمل و نقل، مذاکره، شیوه پرداخت و … نیز توجه دارد. در واقع بازرگانی یک فرآیند است که داد و ستد یک جزء آن به حساب می آید. یک بازرگان علاوه بر مهارت های مربوط به تجارت لازم است با شیوه های بازاریابی نیز آشنا باشد. از دیدگاه تخصصی بازرگانی در واقع محیطی است که بر چشم انداز کسب و کار یک اقتصاد تاثیر می گذارد. در حالی که کسب و کار به فعالیت های ارزش آفرین یک سازمان به منظور سود اشاره دارد، بازرگانی به معنای کل سامانه اقتصاد است که محیطی برای تجارت تشکیل می دهد.

معرفی گروه بازرگانی کیمیا تهران اسید

تیم بازرگانی کیمیا تهران اسید با ارائه تعیین خط مشی فروش و بازاریابی محصولات شرکت در راستای اهداف و سیاست های تجاری جهت دستیابی به نتایج مد نظر اقتصادی شرکت قدم بر میدارد، همچنین این بخش با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل خود تمام تلاش خود را دارد تا همیشه بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه کند.

همواره اتقاد بخش بازرگانی کیمیا بر این شعار متکی است که انتخاب شما افتخار ماست.

آشنایی بیشتر با واحد بازرگانی کیمیا تهران اسید

  • مدیر بازرگانی : سرکار خانم الهام درویش
  • معاونت بازرگانی : جناب آقای احسان عابدی
  • کارشناس بازرگانی : سرکار خانم پانته آ تیموری
  • کارشناس CRM : جناب آقای علیرضا تبریزی
  • منشی بازرگانی : سرکار خانم مهسا بیگدلی

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست