قیمت جهانی سود پرک به چه صورت است؟

قیمت جهانی سود پرک در سال 2020 به 80.7 میلیون تن رسیده است. سود پرک ، همچنین به عنوان هیدروکسید سدیم (NaOH) شناخته می شود ، به یک ترکیب غیر آلی اشاره دارد که شامل کاتیون های سدیم Na + و آنیون های هیدروکسید OH− است.

این ماده از طریق فرآیند الکترولیتی کلر و قلیایی که در آن الکترولیز محلول آبی کلرید سدیم ، گاز کلر و هیدروکسید سدیم تولید می کند ، تهیه می شود. این ماده جامد سفید رنگی بدون بو و قابل اشتعال است که به صورت پوسته ، گلوله ، گرانول و محلول های آبی با غلظت های مختلف در بازار موجود است.

به دلیل خاصیت بسیار خورنده ای که دارد ، می تواند گرمای قابل توجهی تولید کرده و مواد قابل احتراق را هنگام حل شدن در آب مشتعل کند.

از کاربردهای سود پرک چه می دانید؟

سود سوز آور به عنوان ماده اولیه در تعدادی از صنایع از جمله مواد شیمیایی ، خودرو ، تصفیه آب و مواد غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.

به دلیل دسترسی آسان و مقرون به صرفه بودن آن نسبت به مواد جایگزین ، یکی از ترکیبات شیمیایی ترجیحی است که برای کنترل اسیدیته و حذف فلزات سنگین از آب استفاده می شود.

سود پرک همچنین در تولید کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد که در آن به محلول ترکیبات ناخواسته موجود در خمیر چوب کمک می کند.

به همین ترتیب ،در فرآیند بازیافت کاغذ به جدایی جوهر از الیاف کاغذ کمک می کند.

جدا از این ، در استخراج آلومینا ، یکی از رایج ترین اکسیدهای آلومینیوم ، از مواد معدنی موجود در طبیعت استفاده می شود. از آنجا که آلومینیوم کاربردهای گسترده ای در تولید خودروهای سبک وزن پیدا می کند ، تقاضای فزاینده این فلز باعث رشد قیمت جهانی سود پرک می شود.

متخصصان  انتظار دارند که قیمت جهانی سود پرک در طی سالهای 2021-2026 رشد متوسطی داشته باشد.

 •  تغییرات بازار برای قیمت جهانی سود پرک چگونه است؟

  بازار جهانی سود سوزآور در سال 2020 به 80.7 میلیون تن رسیده است.

 •  رشد جهانی سود پرک به چه صورت است ؟

  طبق تخمین های متخصصان، انتظار می رود بازار جهانی سود سوزآور از سال 2021 تا 2026 شاهد رشد 2.50٪ باشد.

 • محرک های بازار در رشد قیمت جهانی سود سوزآور چیست؟

  افزایش استفاده از سود پرک برای کنترل اسیدیته و حذف فلزات سنگین از آب در سراسر صنایع شیمیایی ، خودرو ، تصفیه آب و صنایع غذایی و آشامیدنی ، یکی از عوامل اصلی تغییر قیمت جهانی سود پرک است.

 •  تأثیر COVID-19 بر قیمت جهانی سود پرک چیست؟

  شیوع ناگهانی بیماری همه گیر COVID-19 منجر به اجرای مقررات سختگیرانه  در چندین کشور و در نتیجه تعطیل موقت بسیاری از صنایع استفاده نهایی سود پرک  و افزایش قیمت محصول شده است.

 • مناطق عمده مصرف کننده سودپرک در بازار جهانی کدامند؟

  از نظر منطقه ای ، این بازار به آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیای اقیانوسیه ، خاورمیانه و آفریقا و آمریکای لاتین طبقه بندی شده است ، جایی که آسیا و اقیانوسیه بر بازار جهانی تسلط دارد.

فروش سود پرک توسط کیمیا تهران اسید

فروش سود پرک توسط شرکت کیمیا تهران اسید در خلوص مورد نیاز مشتریان تولید و با بهترین قیمت، مطابق آنالیز و MSDS و فاکتور رسمی در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می گیرد.

کیمیا تهران اسید توانایی تامین به موقع محصول و تحویل در محل درخواستی مشتریان را تضمین می نماید.

برای اینکار کافی است از طریق شماره های موجود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

فهرست