جوهرنمک برای رسوب زدایی

جوهرنمک” یا “اسید هیدروکلریک” اسیدی بسیار قوی در رسوب زدایی به نسبت سایر اسیدهاست.تمایل بسیار بالای این ماده شیمیایی در از بین بردن آلودگی ها بسیار قابل توجه است.

کدام اسید برای رسوب زدایی بهتر است؟

جوهرنمک  اسیدی بر پایه هیدروکلریک است که قرار گرفتن در معرض آن ، باعث آسیب به پوست و چشم می شود. در کنار تمام عوارض جانبی بالقوه مضر این ماده، جوهرنمک یک ماده ضد عفونی کننده موثر است. جوهرنمک ، رسوبات شدید آهک و کلسیم را در مناطقی که آب ایستاده وجود دارد مانند استخرها و کاسه توالت از بین می برد.

 

جوهرنمک برای رسوب زدایی

رسوب زدایی کاسه توالت با جوهرنمک به چه صورت است؟

مرحله 1

اسید را به درستی رقیق کنید. برای محافظت از چشم خود عینک ایمنی و محافظت از پوست خود را با دستکش لاستیکی استفاده کنید. یک سطل پلاستیکی را با چهار قسمت آب به یک قسمت جوهرنمک پر کنید و اسید را به مخلوط 25 درصد رقیق کنید. به عنوان مثال ، از چهار فنجان آب برابر با 1 فنجان جوهرنمک استفاده کنید.

نکته اینکه همیشه اسید را به آب اضافه کنید ، هرگز آب را به اسید اضافه نکنید.

مرحله 2

مخلوط را در کاسه توالت بریزید. اجازه دهید یک ساعت بماند تا رسوبات کلسیم و آهک حل شود. پس از تکمیل ، تمام آثار اسید را از بین ببرید ، به خصوص اگر احتمال پاشیدن اسید بر روی پوست وجود دارد. قبل از ادامه کار ، کاسه را چندین بار بشویید.

مرحله 3

برای فرچه کشیدن کاسه توالت از برس موی سفت و مواد شوینده تمیز کننده حمام ملایم همه منظوره استفاده کنید و دوباره شستشو دهید. تمام مانده ها را با یک پارچه خشک پاک کنید. پارچه را بلافاصله دور ریخته یا بشویید.

 

رسوب زدایی از استخر شنا با جوهرنمک ممکن است؟

مرحله 1

آزمایش رسوب کلسیم : برای جلوگیری از تماس مستقیم با اسید ، عینک ایمنی و دستکش لاستیکی بزنید. با استفاده از قطره چکان شیشه ای مقداری جوهرنمک را مستقیماً درون قطره چکان مکش کرده و چندین قطره را مستقیماً داخل یک استخر پر شده قرار دهید. اگر حباب آب یا کف شود ، استخر به رسوب زدایی نیاز دارد.

مرحله 2

از یک ماده رسوب زدایی مانند جوهرنمک عرضه شده در کیمیا تهران اسید استفاده کنید. محلول جوهرنمک را از قبل با آب مخلوط و به عنوان یک رسوب زدایی  که طولانی مدت عمل می کند ، اجازه دهید ماده تمیز کننده در استخر گردش کند.

مرحله 3

آب را به استخر اضافه کنید تا 1 تا 2 اینچ از خط مقیاس بالاتر باشد. در طول دوره تمیز کردن ، پمپ استخر را روزانه 8 تا 12 ساعت روشن نگه دارید. رسوب زدایی بهینه از استخر ممکن است 3 تا 6 ماه طول بکشد. پمپ به افزایش گردش محلول کمک می کند و به طور طبیعی بدون نیاز به تلاش سخت در شستشو و شستشو ، استخر را رسوب زدایی می کند. بعد از 4 هفته سطح آب استخر را به حد نرمال برسانید.

آیا محلول رسوب زدای جوهرنمک بهتر از سرکه است؟

فرایند رسوب زدایی بدون توجه به اینکه از کدام محصولی استفاده می کنید یکسان است. سرکه به راحتی در دسترس است و مقرون به صرفه تر از جوهرنمک است.

 

شما میتوانید به راحتی جوهرنمک مصرفی خود را با اعتماد به کارشناسان کیمیا تهران اسید بصورت آنلاین سفارش دهید.کافی است از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باسید.

فهرست