دلایل استفاده از کاشت ناخن

کاشت ناخن در کشور ما رواج زیادی پیدا کرده است.کسانی که به کاشت ناخن مبادرت میورزند هر کدام دلایلی برای انجام دادن این عمل دارند. نداشتن ناخن و زیبا تر شدن ناخن ها، از جمله دلایل کاشت ناخن است.

کاشت ناخن

خانم ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام میدهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن هایشان و برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند انواع کاشت را تجربه میکنند.

پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخنی ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن هایشان دارند بسیار مناسب است. چون مانع انها میشود. در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع. برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.

تنها در این موارد کاشت ناخن را انجام دهید

کاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمیشود مگر در مواقع خاص مثل کسانی که ناخن هایشان عیب دارد، یعنی ناخن هایی که به طور ژنتیکی ایراد دارند و ظاهر خوبی ندارند آن هم به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی و جواب نگرفتن.

انواع روش کاشت ناخن:

  • کاشت ناخن قالبی :

کاشت ناخن قالبی به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارد توصیه نمیشود.

کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن است. در نوع کاشت ناخن مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار میدهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را میکنند. از آنجا که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا میگیرد.

کاشت ناخن قالبی به چه کسانی پیشنهاد نمیشود!

کاشت ناخن به کسانی که ناخن های پراکنده و یک شکلی ندارند اصلا توصیه نمیشود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن ها دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد گرفت. به دلیل ضخیم بودن کاشت ناخن، کار از حالت طبیعی خود خارج می شود. کاشت ناخن قالبی را می توان روی انگشت های استاندارد کار کرد. نکته مهم این است که احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن قالبی بیشتر است. ماندگاری کمتری دارد و در مقایسه با روش های دیگر کاشت ناخن مواد بیشتری مصرف می شود.

  • کاشت ناخن پودری :

کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ است از اوایل ناخن می چسبند و به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد از ضد قارچ و بعد از شروع به زدن مواد کاشت روی ناخن می کنند. بعد از اتمام این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند. برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.

فهرست