اسید کلریدریک صنعتی مرغوب را از کجا بخریم؟

شرکت کیمیا تهران اسید به عنوان بزرگترین شرکت فعال در زمینه فروش عمده اسیدکلریدریک صنعتی در کشور  با توجه به سابقه چندین ساله خود ، تصمیم به فروش اسید کلریدریک 37% با کیفیت و خلوص بسیار خوب و صادراتی گرفته است . اسید کلریدریک 37 درصد دراین شرکت تولیدی با درصد عالی در اختیا مشتریان قرار داده میشود.

موجودی اسید کلریدریک 37 درصد  :

اسید کلریدریک 37% به صورت فله ای و در حدود ۵۰ تن همواره در شرکت تهران اسید موجود می باشد و بدین صورت قادر به ارائه هر مقدار اسید کلریدریک به مشتریان عزیز می باشد . مشتری میتواند از طریق راه های تماس موجود اسید کلریدریک با غلظت مدنظر خود را سفارش دهد و در سریعترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با  نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در جلوی درب کارخانه یا کارگاه خود تحویل بگیرد .

به دلیل فروش عمده اسیدکلریدریک در شرکت کیمیا تهران اسید ، قیمت های ارائه شده برای این ماده ، کمترین قیمت بازار میان فروشندگان این محصول شیمیایی است.

این شرکت سود بیشتر در فروش اسید کلریدریک عمده را سر لوحه کار خود قرار داده است. شما میتوانید با خیال راحت اسید کلریدریک 37% مورد نیاز خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین به کارشناسان فروش ما سفارش داده و در هر بسته بندی که مایل هستید تحویل بگیرید .

بسته بندی فروش عمده اسید کلریدریک به چه صورت است؟

شرکت کیمیا تهران اسید قادر به ارائه اسید کلریدریک 37% در گالن ۲۰ لیتری آبی ،گالن 5 لیتری ،گالن 2.5 لیتری،  تانکرهای ۱۰۰۰ لیتری ، بشکه 220 لیتری می باشد . این تنوع در بسته بندی برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است تا بدون کوچکترین  نگرانی  محصول مورد علاقه خود را در بسته بندی دلخواتان با قیمت مناسب در درب کارگاه یا کارخانه خود تحویل بگیرید.

 تولید و فروش عمده اسید کلریدریک صنعتی 37 درصد :

تولید اسید کلریدریک در مقیاس زیاد و عمده تقریباٌ همیشه در قالب محصول جانبی محصولات شیمیایی دیگر مطرح بوده است. برای مثال در صنعت کلر- آلکالی، محلول نمک الکترولیز میشود تا گاز کلر خالص cl2 و سدیم هیدروکسید و هیدروژن بدست آید. سپس کلر خالص می‌تواند مجددا با هیدروژن ترکیب شده و هیدروکلریک خالص بدست آید، سپس گاز  HCL آزاد شده در آب جذب می‌شود.

از خصوصیات ظاهری اسید کلریدریک چه می دانید؟

اگر بخواهیم خصوصیات اسید کلریدریک را بررسی کنیم باید بگوییم که هیدروکلریک اسید محلول شفاف، بی رنگ و بسیار تند بو از هیدروژن کلراید در آب است.

فروش عمده اسید کلریدریک  تحت عنوان یک اسید معدنی بسیار خورنده و اسیدی پر کاربرد در صنعت انجام می شود. گاز اسید کلریدریک بی رنگ و تند و با طعم اسیدی و از هوا سنگین تر می باشد.

فهرست