سیانور سدیم از کجا بخریم ؟

به علت کاربردهای فراوانی که سیانور سدیم دارد، این پرسش برای صاحبان صنایع و برخی مشاغل پیش می آید که سیانور سدیم از کجا بخریم ؟ این ماده چیست و چه کاربردهایی دارد که تا این حد پرطرفدار شده است ؟  سیانور سدیم یکی از ترکیبات سمی و به شدت خطرناک است که می تواند در دوز بسیار پایین باعث مرگ شود. اما به علت کاربردهای عدیده ای که به ویژه در حوزه معدن دارد، ماده ای کاربردی است و اینکه سیانور سدیم از کجا بخریم ؟ پرسشی است که همواره صاحبان مشاغل و صنایع را درگیر می کند. در این مطلب قصد  داریم چند مرکزی که این محصول را با کیفیت بالا و با رعایت موارد ایمنی عرضه می کنند به شما معرفی کنیم.

شما می توانید سیانور سدیم را از شرکت بزرگ کیمیا تهران اسید تهیه کنید. این شرکت با سالها سابقه کاری در حوزه کاری مواد شیمیایی می‌تواند بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت به شما تحویل دهد، همچنین ارسال سریع و خرید آسان از مزایا شرکت کیمیا تهران اسید می‌باشد. شما می‌توانید با برقراری تماس با شرکت ما قبل از خرید خود مشاوره نیز بگیرید تا بهترین را در حوزه کاری خود تهیه کنید و از خرید خود مطمئن شوید.

سیانور سدیم از کجا بخریم ؟

سیانور سدیم از کجا بخریم ؟

سیانور سدیم چیست؟

در پاسخ به این سوال که سیانور سدیم چیست باید گفت این ماده که با نام سیانید سدیم نیز شناخته می شود و فرمول شیمیایی آن NaCN می باشد. این ماده به علت دارا بودن سیانور به شدت مایل به واکنش دادن با فلزات است و از همین ویژگی برای استخراج طلا استفاده فراوانی می شود. این ماده در مقدار بسیار کم می تواند اکسیژن خون را به خود جذب کرده و موجب مرگ شود. پس از آشنایی مختصر با اینکه سیانور سدیم چیست به معرفی مراکز معتبر فروش این ماده می پردازیم.

سیانور سدیم چیست؟

سیانور سدیم چیست؟

1.کیمیا تهران اسید

یکی از معتبرترین سایت های فروش سیانور سدیم سایت کیمیا تهران اسید  با آدرس Tehranacid.ir می باشد که با دارا بودن این محصول قدرتمند در بشکه های 50 کیلوگرمی و خلوص 98% و هم چنین قیمت بسیار مناسب می تواند رضایت شما مصرف کننده گرامی را جلب کند. اینمجموعه سال های سال به عنوان تامین کننده مواد شیمیایی در ایران شناخته شده است. برای خرید از وبسایت ir این مجموعه باید با شماره کارشناسان فروش تماس بگیرید.

2.دیجی شیمی 

فروشگاه آنلاین دیجی شیمی از دیگر وبسایت های معتبر در حوزه مواد شیمیایی میباشد که تنوع بالای محصولات و فرایند سریع خرید از ویژگی های این فروشگاه میباشد. این سایت در آدرس Digishimi.com معتبر است.این سایت با هدف جلب رضایت شما این محصول را به شکل پودر عرضه کرده و خرید از این مرجع هم به علت دارا بودن کیفیت بسیار بالا و سیستم پاسخگویی و تحویل جنس فوری به شدت به صرفه و منطقی است.

3.کیمیا تهران اسید

یکی از انواع این محصول را می توان سیانور سدیم ایرانی دانست. این ماده سفید رنگ که به شدت سمی و کشنده است، حتی می تواند از طریق استشمام نیز موجب مسمومیت شود. سیانور سدیم ایرانی نیز در استخراج طلا، صنایع آبکاری و پرداخت کاری مورد بهره برداری قرار می گیرد و به علت تاثیرات مثبتی که در صنعت دارد، طرفداران زیادی دارد. یکی از مراجع فروش سیانور سدیم را می توان سایت Tehranacid.com دانست که این محصول را با خلوص 99 درصد و به شکل قرص و پودر عرضه می کند. کیسه های 50 کیلوگرمی این محصول می تواند برای آن  دسته از مشاغلی که ماده مورد استفاده شان سیانور سدیم ایرانی و انواع دیگر است، مناسب می باشد.

سیانور سدیم چیست؟

سیانور سدیم چیست؟

4.تی اسید 

سیانور سدیم فروش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت های مختلفی به انجام می رساند که در بالا به سه عدد از معتبرترین آنها اشاره کردیم. سایت Tacid.ir هم یکی از مراجعی است که سیانور سدیم فروش آنلاین در آن خواهد داشت. این محصول در سایت تی اسید، از برند های چینی، کره ای ، روسی و هند می باشد و در بشکه های 50 کیلوگرمی عرضه می شود. خلوص در نظر گرفته شده برای آن هم 99 درصد می باشد.

5.خانه آبکار

 Platinghome.com را هم می توان یکی دیگر از مراجع معتبر فروش سیانور سدیم دانست که این محصول را به صورت اینترنتی سفارش گرفته و به شما مشتریان عزیز می رساند.از آنجایی که این محصول سمی می باشد، شما به هنگام خرید باید به ایمن بودن نحوه جابجایی آن توجه ویژه ای کنید. سایت هایی که معرفی شد و در زمینه سیانور سدیم فروش اینترنتی دارند، به نکات ایمنی جابجایی این فرآورده هم توجه شایانی کرده اند.

 

فهرست