آنتی فوم

یکی از ترکیباتی که در صنایع شیمیایی از آن بهره گرفته می شود، آنتی فوم می باشد. این ماده که با نام های ضد کف و دیفومر هم شناخته می شود، ضمن کمک به بهبود تولیدات صنعتی، از وارد شدن آسیب های جدی به تاسیسات و تجهیزات گران قیمت صنعتی پیش گیری می کند. به همین دلیل خرید آنتی فوم توسط تولید کنندگان مواد شیمیایی در حجم زیادی انجام می شود. آنتی فوم می تواند از ایجاد کف بر روی محصولات و تولیدات شیمیایی جلوگیری به عمل آورد. مطلبی که پیش روی شماست در راستای معرفی این محصول و انواع آن به شما تدوین شده است. هم چنین اگر از خریداران این محصول هستید، توصیه می شود تا ادامه این متن را برای اطلاع از خرید آنتی فوم با کیفیت و ارزان قیمت از دست ندهید.

ضد کف

در گام اول به این پرسش پاسخ می دهیم که آنتی فوم یا ضد کف چیست؟ در صنایع مختلف به هنگام تولید محصولات، ممکن است کف و یا حباب هایی ایجاد شود که نه تنها سبب می شود تا به دستگاه های صنعتی آسیب وارد شود، بلکه در پر کردن محفظه های حاوی محصول اخلال ایجاد کرده و باعث عدم امکان تکمیل بسته بندی ها می شود. ورود گاز به مایعات به هنگام تولیدات صنعتی، عامل ایجاد این کف است که باید به نحوی از بین برود. استفاده از ضد کف ها به همین منظور رواج پیدا کرده است. این ترکیبات که دارای انواع محتلف ضد کف سیلیکونی، غیر سیلیکونی و … می باشند، می توانند پایداری کف را دچار مشکل کرده و در نتیجه در از بین بردن آن موثر واقع شوند. در ادامه برای خرید ضد کف از برترین مرجع آن در ایران یاری تان می کنیم.

فروش آنتی فوم سیلیکونی

اگر از مصرف کنندگان این ماده هستید، باید اشاره کنیم که فروش آنتی فوم سیلیکونی در یکی از برترین مراجع کشور یعنی کیمیا تهران اسید در حال انجام است. این مرکز که از تولید کنندگان ضد کف می باشد، آن را با بهترین کیفیت ممکن تولید و روانه بازار می کند. فروش آنتی فوم سیلیکونی در این مرجع به صورت آنلاین (از طریق سایت) و یا به صورت تلفنی می باشد. شما می توانید در هر کجای کشور که باشید، تنها با یک تماس تلفنی به کارشناسان ما دسترسی پیدا کرده و ضمن دریافت مشاوره رایگان محصولی، سفارش آنتی فوم خود را ثبت کنید.

قیمت آنتی فوم

خبر خوش برای مصرف کنندگان این ماده، آن است که قیمت آنتی فوم در کیمیا تهران اسید، به نسبت رقبای دیگر، پایین تر و رقابتی می باشد. علت این مساله تولید کننده بودن این مرجع قدرتمند است. کیمیا تهران اسید با تولید و فروش مستقیم محصولات خود، توانسته قیمت آنتی فوم را تا جای ممکن پایین آورده و شرایط را برای مصرف کننده تسهیل کند. این مرکز افتخار دارد که تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت شما مصرف کنندگان عزیز به کار گرفته و با عرضه آنتی فوم با کیفیت و ارزان قیمت، جایگاه ویژه ای برای خود در بین مصرف کنندگان عزیز پیدا کرده است.

فهرست