کاربرد اسید ساروج چیست؟

کاربرد اسید ساروج در صنعت بسیار گسترده و عدیده می باشد. اسید ساروج که به آن اسید ضد بتن و یا اسید پانچر هم گفته می شود، ماده ای است که با دارا بودن خاصیت اسیدی بسیار بالا می تواند بتن، سیمان، سنگ و ساروج را در محل لوله ها و یا هر مکان دیگری در خود حل کند. زمانی که ساروج و یا بتن به ابزار آلات، سطوح، کاشی و سرامیک، لوله ها، مخزن های حمل و نگه داری بتن و … چسبیده است، کاربرد اسید ساروج در پاکسازی این نقاط مطرح می شود. باید اشاره کرد که بتن و ساروج به راحتی و با استفاده از پاک کننده های معمولی از بین نخواهند رفت و استفاده از اسید ضد بتن برای این منظور الزامی است. سایت تهران اسید یکی از تولید و عرضه کنندگان اسید ساروج است و مصرف کنندگان گرامی می توانند برای خرید اینترنتی این محصول به سامانه فروش آنلاین این سایت مراجعه کنند.

اسید سنگ چیست؟

در پاسخ به این پرسش که اسید سنگ چیست باید گفت که این محصول ترکیبی از چند اسید بسیار قوی و خورنده می باشد که می تواند ساروج، بتن و سنگ را در خود حل نماید. این ماده بسیار خطرناک بوده و حین استفاده از آن باید کلیه نکات ایمنی را رعایت نمود تا آسیبی به کاربر وارد نشود. در پاسخ جزئی تر به این سوال که اسید سنگ چیست باید گفت که در گذشته برای از بین بردن سنگ و ساروج از ابزارهایی برای ایجاد حفره در آن ها استفاده می شد. به علت سر و صدا و زمان بر بودن این فرآیند، ترکیبی از چند اسید قوی به نام اسید سنگ تولید شد تا بتواند در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد مزاحمت و صدای ناخوشایند، به حل کردن بتن و سنگ بپردازد. امروزه از اسید سنگ در ساختمان سازی، پاکسازی ابزار آلاتی که با بتن و سنگ در تماس هستند و … بهره های فراوانی گرفته می شود.

ساروج شکن قوی چیست؟

اگر به دنبال ساروج شکن قوی برای استفاده در محیط های کاری و ساختمانی هستید، پیشنهاد می کنیم که تهیه این محصول را به سایت تهران اسید بسپارید. این سامانه فروش با دارا بودن کادری مجرب می تواند ساروج شکن قوی را به ایمن ترین شکل ممکن در محل شما تحویل داده و نگرانی بابت خطرات حمل و نقل و انبارداری نخواهید داشت. هم چنین محصولی که در این سامانه عرضه می شود، ساروج شکن قوی و با کیفیت می باشد که می تواند به بهترین شکل به پاکسازی کاشی، سرامیک، مخزن حمل بتن، لوله ها و … بپردازد. تنها یک بار خرید از این سامانه کافی است تا تهیه کلیه مواد شیمیایی خود را به ما بسپارید.

 از قیمت اسید ساروج چه میدانید؟

شما می توانید برای اطلاع از قیمت اسید ساروج با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل کرده و نسبت به تهیه آن به صورت آنلاین اقدام نمایید. قیمت اسید ساروج در این سامانه به علت حذف دست واسطه ها مناسب و مقرون به صرفه می باشد و در عین حال محصولی با کیفیت عالی به شما تحویل داده خواهد شد. اسید ساروج در این سامانه در گرید صنعتی و در گالن های 20 لیتری عرضه می شود و حمل و نقل و انبار داری آن به ایمن ترین شکل ممکن خواهد بود. هر پرسشی پیرامون قیمت اسید ساروج، کیفیت و نحوه استفاده از آن توسط کارشناسان پاسخ داده می شود.

اسید مخصوص ساروج

همان طور که اشاره شد، از بین بردن ماده ای به سختی سنگ و ساروج، نیازمند ماده ای با قدرت بالاست. امروزه از اسید مخصوص ساروج برای این منظور بهره گرفته می شود. این ماده در واقع نوعی اسید قوی است که با تعدادی کاتالیزور ترکیب شده است. ترکیب این مواد قدرتمند با یکدیگر سبب شده تا خاصیت خورندگی بالایی در اسید مخصوص ساروج ایجاد شود. این خاصیت به نابودی سنگ و ساروج منتهی می شود، به نحوی که اگر از اسید مخصوص ساروج با کیفیت بهره گیرید، پودر شدن بتن و سنگ را شاهد خواهید بود. اما برای خرید اسید قوی برای سنگ، باید به کدام مرجع مراجعه کرد؟ چه فاکتورهایی را برای خرید این محصول باید مد نظر قرار داد؟

قیمت اسید ضد سنگ

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید لحاظ شود، قیمت اسید ضد سنگ می باشد. مصرف کننده باید بتواند محصولی را با کیفیت مناسب و قیمت ارزان تهیه کرده و استفاده نماید. اما هر ارزانی، می تواند دلیل بر مناسب بودن محصول باشد؟ قطعا اینطور نیست.

یکی از مراجع بزرگ و معتبری که اقدام به فروش اسید ضد سنگ کرده است، کیمیا تهران اسید است. این مرجع از برترین تولید کنندگان اسید ضد ساروج است و محصولات آن در بسیاری از مراکز فروش مواد شیمیایی به چشم می خورد. اما این مرکز برای رفاه حال مصرف کنندگان، اقدام به فر وش مستقیم محصولاتش کرده است. فروش مستقیم محصول به معنای از بین رفتن دلال هاست و این مساله بر قیمت اسید ضد سنگ تاثیر گذاشته و سبب کاهش آن خواهد شد.

قیمت اسید ضد ساروج

قیمت اسید ساروج در مجموعه کیمیا تهران اسید، رقابتی بوده و پایین تر از مراکز دیگر می باشد. این مرکز با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه فروش مواد شیمیایی دارد، از عرضه کنندگان با کیفیت ترین محصولات در ایران است. طیف گسترده ای از مشتریان راضی و وفادار این مرکز، گواهی بر این ادعا می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت اسید ضد ساروج و خرید آن، به سایت کیمیا تهران اسید سری بزنید و یا با کارشناساسن بازرگانی این مرکز تماس حاصل کنید.

اسید قوی برای سنگ

سنگ و بتن از موادی هستند که به سادگی تخریب نمی شوند و برای از بین بردن آنها باید از ترکیبات مخصوص و با رعایت نکات ایمنی بهره جست. ترکیباتی که برای از بین بردن سنگ به کار برده می شوند، قدرت بالایی دارند و برای نابودی ساروج و سنگ فرمولاسیون شده اند. اما این ترکیبات قوی را از کجا باید تهیه کنیم؟ آیا کار کردن با این محصولات خطرآفرین بوده و نیازمند موارد خاصی است؟ این ترکیبات از چه موادی تشکیل شده اند که قادر به نابودی سنگ می باشند. این مطلب سعی در توضیح این سوالات دارد. هم چنین اگر از مصرف کنندگان اسید قوی برای سنگ هستید، می توانید در این مطلب فروشندگان معتبری که موارد ایمنی در زمینه انبارش و جابجایی این محصول را رعایت می کنند، بشناسید.

فهرست