کاربرد اسید ساروج چیست؟

کاربرد اسید ساروج در صنعت بسیار گسترده و عدیده می باشد. اسید ساروج که به آن اسید ضد بتن و یا اسید پانچر هم گفته می شود، ماده ای است که با دارا بودن خاصیت اسیدی بسیار بالا می تواند بتن، سیمان، سنگ و ساروج را در محل لوله ها و یا هر مکان دیگری در خود حل کند. زمانی که ساروج و یا بتن به ابزار آلات، سطوح، کاشی و سرامیک، لوله ها، مخزن های حمل و نگه داری بتن و … چسبیده است، کاربرد اسید ساروج در پاکسازی این نقاط مطرح می شود. باید اشاره کرد که بتن و ساروج به راحتی و با استفاده از پاک کننده های معمولی از بین نخواهند رفت و استفاده از اسید ضد بتن برای این منظور الزامی است. سایت تهران اسید یکی از تولید و عرضه کنندگان اسید ساروج است و مصرف کنندگان گرامی می توانند برای خرید اینترنتی این محصول به سامانه فروش آنلاین این سایت مراجعه کنند.

اسید سنگ چیست؟

در پاسخ به این پرسش که اسید سنگ چیست باید گفت که این محصول ترکیبی از چند اسید بسیار قوی و خورنده می باشد که می تواند ساروج، بتن و سنگ را در خود حل نماید. این ماده بسیار خطرناک بوده و حین استفاده از آن باید کلیه نکات ایمنی را رعایت نمود تا آسیبی به کاربر وارد نشود. در پاسخ جزئی تر به این سوال که اسید سنگ چیست باید گفت که در گذشته برای از بین بردن سنگ و ساروج از ابزارهایی برای ایجاد حفره در آن ها استفاده می شد. به علت سر و صدا و زمان بر بودن این فرآیند، ترکیبی از چند اسید قوی به نام اسید سنگ تولید شد تا بتواند در کمترین زمان ممکن و بدون ایجاد مزاحمت و صدای ناخوشایند، به حل کردن بتن و سنگ بپردازد. امروزه از اسید سنگ در ساختمان سازی، پاکسازی ابزار آلاتی که با بتن و سنگ در تماس هستند و … بهره های فراوانی گرفته می شود.

ساروج شکن قوی چیست؟

اگر به دنبال ساروج شکن قوی برای استفاده در محیط های کاری و ساختمانی هستید، پیشنهاد می کنیم که تهیه این محصول را به سایت تهران اسید بسپارید. این سامانه فروش با دارا بودن کادری مجرب می تواند ساروج شکن قوی را به ایمن ترین شکل ممکن در محل شما تحویل داده و نگرانی بابت خطرات حمل و نقل و انبارداری نخواهید داشت. هم چنین محصولی که در این سامانه عرضه می شود، ساروج شکن قوی و با کیفیت می باشد که می تواند به بهترین شکل به پاکسازی کاشی، سرامیک، مخزن حمل بتن، لوله ها و … بپردازد. تنها یک بار خرید از این سامانه کافی است تا تهیه کلیه مواد شیمیایی خود را به ما بسپارید.

 ازقیمت اسید ساروج چه میدانید؟

شما می توانید برای اطلاع از قیمت اسید ساروج با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل کرده و نسبت به تهیه آن به صورت آنلاین اقدام نمایید. قیمت اسید ساروج در این سامانه به علت حذف دست واسطه ها مناسب و مقرون به صرفه می باشد و در عین حال محصولی با کیفیت عالی به شما تحویل داده خواهد شد. اسید ساروج در این سامانه در گرید صنعتی و در گالن های 20 لیتری عرضه می شود و حمل و نقل و انبار داری آن به ایمن ترین شکل ممکن خواهد بود. هر پرسشی پیرامون قیمت اسید ساروج، کیفیت و نحوه استفاده از آن توسط کارشناسان پاسخ داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست