معرفی تولیدکننده سود مایع

همانطور که میدانید ، امروزه شاهد استفاده از سود مایع در بخش های مختلفی از صنعت از بخش تولید کاغذ و الیاف پارچه گرفته تا صنعت نفت و شوینده ها هستیم و قیمت سود مایع تولید شده توسط مراکز فروش با توجه به نیاز روزافزون به این ماده شیمیایی، رو به رشد است.در این راستا، شرکت کیمیا تهران اسید که از مراجع تولیدکننده سود مایع میباشد، نسبت به فروش سود مایع با غلظت 48 درصد اقدام کرده است.

از کاربردهای سود مایع چه میدانید؟

یکی از موارد اصلی استفاده از سود مایع را می توان در صنعت کاغذ و به عنوان نوعی رنگ بر دانست. زمانی که قصد بازیافت کاغذ را دارند، از این ماده به عنوان نوعی سفید کننده و رنگ بر استفاده می شود تا کاغذ دوباره قابل استفاده مجدد باشد.

همچنین از کاربردهای دیگر سود مایع می توان به استفاده از آنها در تولید سفید کننده ها اشاره کرد که در منازل و محیط های صنعتی بسیار پرکاربردند.

از دیگر موارد استفاده سدیم هیدروکسید یا سود مایع نیز تولید شوینده های صابونی است که از آن به عنوان ماده اولیه بهره گرفته می شود.

حتی امروزه شاهد استفاده از سود سوزآور در صنایع غذایی و موادی نظیر شیر، کنسروها، قند و شکر و تولید نوشابه هم هستیم.

سود مایع را از کجا تهیه کنیم؟

کار احداث کارخانه و مراکز تولیدکننده سود مایع یا سدیم هیدروکسید در کشور ایران با استفاده از تجهیزات منحصر به فرد به جهت استفاده در صنعت سالهاست که رونق یافته است.

امروزه کیمیا تهران اسید به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش مواد شیمیایی به عنوان  تولید کننده معتمد و مطرح سود مایع نیز شناخته میشود .

تولید سودمایع با توجه به کاربرد بالای آن در صنعت بسیار قابل توجه است،شما میتوانید برای تهیه سود مایع مصرفی خود به راحتی با کارشناسان کیمیا تهران اسید در تماس باشید و محصول مصرفی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

تولید کننده سود

تولیدکننده سود مایع

 

هدف تولید کننده سود مایع در کشور ما چیست؟

سود مایع به عنوان ماده ای با خاصیت قلیایی شدید در بازار تولیدات صنعتی نقش کاربردی و اساسی دارد.

تا قبل از احداث مراکز معتبر تولید سود مایع در ایران ،نظیر کیمیا تهران اسید،  نیاز اصلی کشور به این محصول پرکاربرد از کشورهای مطرح خارجی تامین می شد.

در واقع هدف احداث کارخانه سود مایع در ایران با هدف کاهش و یا قطع وابستگی به  سودمایع وارداتی  عملی شد.

قیمت سود مایع در کیمیا تهران اسید به چه صورت است؟

با توجه به توسعه اقصادی و رشد صنعتی که طی این سال ها شاهد بوده ایم ، میزان مصرف سودمایع در سال 1400 بسیارافزایش یافته است.  این افزایش مصرف ،باعث ایجاد بازار فروش مناسبی را برای این ماده شده است .

شما میتوانید با اطمینان به مجموعه کیمیا تهران اسید ،محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت و گارانتی درب کارگاه یا منزل خود دریافت کنید.

فهرست