معرفی تولیدکننده اسید دیسکلر

از دیسکلر میتوان بعنوان یکی از ترکیبات کاربردی در صنعت یاد کرد. به صورت کلی به رسوب زدا ها دیسکلر میگویند. رسوب ناشی از استفاده از آب باید به نحوی از دستگاه ها جدا شود تا به ساختار وسیله آسیبی وارد نکند. کیمیا تهران اسید  برای رفع مشکل رسوب آب، اقدام به تولید اسید دیسکلر با کیفیت کرده است.اسید دیسکلر بر پایه اسید کلریدریک HCL ساخته میشود.

برخورداری از خصوصیت رسوب بری بسیار بالای این ماده شیمیایی باعث افزایش کاربرد وسیع آن در صنایع شده است.

تولیدکننده اسید دیسکلر

چند نوع دیسکلر در بازار موجود است؟

رسوب زدا یا دیسکلر برای طیف گسترده ای از وسایل و قطعات مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل جنس های مختلفی دارند و میزان رسوبی که در هر کدام از آنها قرار گرفته با یکدیگر متمایز است. به همین دلیل انواع دیسکلر تولید و فرمولاسیون شده است که بتواند به بهترین شکل و بدون وارد کردن آسیب به بافت اصلی قطعه، رسوب ها را از بدنه پاک کند.

اصولا انواع دیسکلر را در سه دسته اسید دیسکلر استخر، دیسکلر بی بو و سوپر دیسکلر طبقه بندی میکنند.

از مزایای استفاده از اسید دیسکلر چه میدانید؟

  • هزینه پایینتری نسبت به سایر اسید ها دارند.
  • باعث خوردگی لوله ها نمیشوند.
  • قدرت بسیار بالایی در رسوب زدایی و پایداری بالاتر نسبت به سایر اسیدها دارند.

اسید دیسکلر را از کجا بخریم؟

کار احداث کارخانه اسید دیسکلر در ایران زمانی به بهره برداری رسید که متخصصان نیاز بسیار جدی در تولید ماده ای جهت از بین بردن رسوبات احساس کردند. امروزه کیمیا تهران اسید به عنوان  تولید کننده اسید دیسکلر مرغوب شناخته میشود .

تولید اسید دیسکلر با توجه به اینکه ۹۰ درصد آن در صنایع پر مصرف دنیا کاربرد دارد ، بسیار قابل توجه است. شما میتوانید برای تهیه اسید دیسکلر مصرفی خود به راحتی با کارشناسان کیمیا تهران اسید در تماس باشید.

قیمت اسید سیتریک در کیمیا تهران اسید

با توجه به توسعه اقصادی و رشد صنعتی که طی این سال ها شاهد بوده ایم ، میزان مصرف  اسید دیسکلر بسیار افزایش یافته است .این افزایش درخواست،  بازار مصرف مناسبی را برای تولیدکننده اسید دیسکلر فراهم کرده است زیرا به عنوان ماده رسوب بر در صنعت بسیار پرکاربرد است.

شما میتوانید با اعتماد به کیمیا تهران اسید ، محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت و گارانتی درب کارگاه یا منزل خود دریافت کنید.

فهرست