سیلیکاژل چیست

سیلیکاژل که آن را با نام های سیلیکا، رطوبت گیر و یا Silicagel می شناسند، یک ماده پر کاربرد در بخش های مختلفی از صنعت است. در پاسخ به این پرسش که سیلیکاژل چیست باید گفت که این ماده با فرمول شیمیایی SiO2 شناخته می شود و به عنوان یک رطوبت گیر قوی در صنایع غذایی، دارویی، ساختمان، حمل و نقل، نیروگاه ها، صنعت شیشه و سرامیک و … به کار می رود. سیلیکاژل در آب حل نمی شود و در دو شکل گرانول و پرک موجود می باشد. در پاسخ جزئی تر به این سوال که سیلیکاژل چیست می توان اظهار کرد که این ماده در بسیاری از محصولات غذایی و صنعتی به منظور عدم نفوذ رطوبت به آنها و در نتیجه فاسد شدنشان به کار می رود و برای اولین بار به منظور نگه داری داروی پنی سیلین از آن بهره گرفته شده است. با توجه به پر کاربرد بودن این ماده در بخش های گوناگون در ادامه به معرفی 4 مرجع معتبر فروش این ماده پرداخته ایم.

خرید سیلیکاژل از کیمیا تهران اسید

می‌توان خرید سیلیکاژل از کیمیا تهران اسید را یکی از معتبر ترین راه ها برای تهیه این ماده عنوان کرد. سیلیکا ژل که به عنوان یک رطوبت گیر قوی و پر کاربرد در مواد غذایی، دارویی، ساختمانی و … به کار می رود، در سایت تهران اسید با عالی ترین کیفیت به فروش می رسد. از مزیت های خرید سیلیکاژل از کیمیا تهران اسید را می توان درگاه پرداخت اینترنتی این سامانه عنوان کرد. شما می توانید با چند کلیک ساده در هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشد، اقدام به تهیه سیلیکا ژل در رنگ های مختلف و با کاربردهای متنوع کنید. هم چنین کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت می کنند، به سریع ترین شکل ممکن پاسخ گوی مشتریان گرامی بوده و به سوالات تخصصی آنها پاسخ می دهند.

خرید سیلیکاژل از دیجی شیمی

خرید سیلیکاژل از دیجی شیمی می تواند یکی از انتخاب های ایده آل برای مشتریان عزیز باشد. سایت دیجی شیمی با دارا بودن تیمی مجرب می تواند در اولین فرصت این محصول را در محل به شما تحویل دهد. هم چنین سابقه فروش آنلاین این سامانه بالا بوده و از سایت های قدیمی در زمینه فروش مواد شیمیایی می باشد. خرید سیلیکاژل از دیجی شیمی تجربه خریدی سریع و آسان می باشد و کارشناسان این مجموعه همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه محصول می باشند. سلیکاژل در این سامانه به دو شکل گرانول و پرک موجود است و می تواند با کیفیت بالای خود به خوبی آب، الکل و رطوبت را به خود جذب کند.

خرید سیلیکاژل از تی اسید

اگر به دنبال تهیه رطوبت گیر هستید، خرید سیلیکاژل از تی اسید را به شما توصیه می کنیم. سامانه فروش آنلاین تی اسید این محصول را با خلوص 99 درصد عرضه می کند و گرید آن صنعتی و آزمایشگاهی است. باید اشاره کرد که این محصول چینی بوده و از نظر کیفیت می توانید با خیال آسوده خرید سیلیکاژل از تی اسید را انجام دهید. سایت تی اسید دارای تیمی مجرب از کارشناسان فروش و بخش حمل و نقل است و در اولین زمان ممکن محصولی را که سفارش داده اید، به شما خواهد رساند. هم چنین سیلیکاژل های این سایت در رنگ های سفید، نارنجی و آبی می باشند که نشان گر تنوع بالای این سامانه است.

خرید سیلیکاژل از تهران اسید

یکی دیگر از مراجع فروش سیلیکاژل را می توان سایت تهران اسید دانست. خرید سیلیکاژل از تهران اسید تجربه ای خوشایند است که می تواند شما را در اولین فرصت ممکن به محصول سفارش داده شده برساند. خرید سیلیکاژل از این سامانه تنها با برقراری یک تماس ساده امکان پذیر خواهد بود و پس از دریافت مشاوره رایگان می توانید نسبت به خریدی مطمئن اقدام کنید. سیلیکاژل به علت پر مصرف بودن در صنایع گوناگون دارویی، غذایی، حمل و نقل، ساختمان و … متقاضیان زیادی دارد. خرید سیلیکاژل از تهران اسید به علت دارا بودن کیفیت بالا، قیمت مناسب و در دسترس بودن همیشگی کارشناسان فروش می تواند انتخابی ایده آل برای مصرف کنندگان عزیز این محصول بوده و رضایتشان را جلب کند.

فهرست