آب ژاول چیست؟

فروش آب ژاول یا سدیم هیپوکلریت، بعنوان یک ترکیب شیمیایی با فرمول NaCLO شامل آنیون کلریت (OCLیا CLO) و کاتیون سدیم (Na+) انجام می شود . آب ژاول ماده ای سمی و خطرناک است. رنگ این ماده شیمیایی نزدیک به زرد و طعم و بوی آن تند می باشد. آب ژاول به دلیل تولید کلر آزاد دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی است.

وایتکس محلولی ناپایدار است و گاز کلر در مجاورت رطوبت با هر فلز ترکیب و باعث خوردگی آن می شود لذا تمام وسایلی که با آب ژاول در تماس هستند باید از جنس پی وی سی باشند.

کاربرد های مطرح وایتکس چیستند؟

 • به عنوان ماده اصلی در سفید کننده لباسشویی استفاده می شود.
 • به عنوان ماده سفید کننده استفاده می شود.
 • در صنایع نساجی کاربرد دارد.
 • به عنوان یک ماده اکسید کننده استفاده می شود.
 • در صنایع شوینده استفاده می شود.
 • در تصفیه فرآورده های نفتی استفاده می شود.
 • در صنایع کاغذ سازی استفاده می شود.
 • در تصفیه فاضلاب استفاده می شود.
 • به عنوان ضد عفونی کننده استفاده می شود.
 • این در فرآوری مواد غذایی برای پاکسازی تجهیزات تهیه غذا استفاده می شود.
 • در استخرها برای دور نگه داشتن عوامل عفونی استفاده می شود.

آب ژاول را از کجا تهیه کنیم؟

شرکت کیمیا تهران اسید به عنوان بزرگترین شرکت فعال در زمینه فروش آب ژاول در کشور  با توجه به سابقه چندین ساله خود ، تصمیم به فروش آب ژاول با کیفیت و با غلظت بسیار خوب و صادراتی گرفته است . آب ژاول در این شرکت تولیدی با غلظت عالی در اختیار مشتریان قرار داده میشود.

موجودی وایتکس در شرکت کیمیا تهران اسید :

آب ژاول به صورت گالنی و بشکه ای در شرکت تهران اسید موجود می باشد و بدین صورت قادر به ارائه هر مقدار وایتکس به مشتریان عزیز می باشد . مشتری میتواند از طریق راه های تماس موجود آب ژاول با غلظت مدنظر خود را سفارش دهد و در سریعترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را با  نازلترین قیمت و بهترین کیفیت در جلوی درب منزل خود تحویل بگیرد .

به دلیل فروش آب ژاول در حجم بالا ، قیمت های ارائه شده برای این ماده در شرکت کیمیا تهران اسید ، کمترین قیمت بازار میان فروشندگان این محصول شیمیایی است.

این شرکت سود بیشتر در فروش آب ژاول را سر لوحه کار خود قرار داده است. شما میتوانید با خیال راحت وایتکس مورد نیاز خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین به کارشناسان فروش ما سفارش داده و در هر بسته بندی که مایل هستید تحویل بگیرید .

بسته بندی فروش آب ژاول به چه صورت است؟

شرکت کیمیا تهران اسید قادر به ارائه آب ژاول به شکل تانکر 1000 لیتری ، بشکه 220 لیتری ، گالن 20 لیتری می باشد.

این تنوع در بسته بندی برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است تا بدون کوچکترین  نگرانی  محصول مورد علاقه خود را در بسته بندی دلخواتان با قیمت مناسب در درب منزل خود تحویل بگیرید.

از خصوصیات ظاهری وایتکس چه می دانید؟

اگر بخواهیم خصوصیات آب ژاول را بررسی کنیم باید بگوییم که این ماده معمولاً به صورت محلول آبی مایل به سبز یا زرد دیده می شود. محلول های آبی NaClO بسته به مصارف نهایی در چندین غلظت یا مقاومت مختلف (از 1٪ تا 25٪) در دسترس هستند.

فروش آب ژاول بعنوان یک اکسید کننده خوب انجام می شود. این ماده با اسیدهای پروتیک مانند HCl واکنش نشان داده و ضمن آزاد سازی گاز سمی کلر ، نمک تشکیل می دهد. همچنین با برخی اسیدها واکنش داده و اسید هیپوکلروس (HClO) ایجاد می کند.

استاندارد آب ژاول

باید بدانید که این محصول دارای استانداردهای جهانی است که کیفیت آن را تعیین می کند. استاندارد آب ژاول به این نحو است که ماده باید کاملا شفاف بوده و هیچ ماده معلق و جدا شده ای در آن وجود نداشته باشد. باید دقت نمود که موادی در ته محصول ته نشین نشده باشد. ظروف نگه داری آب ژاول باید به نحوی باشد که فشار احتمالی مایع داخل را تحمل کرده و هرگز نباید بیش از 95 درصد حجم ظرف را با آب ژاول پر کرد. در ادامه استاندارد آب ژاول باید اشاره کرد که این ماده باید حتما دارای 10 تا 16 درصد هیپوکلریت سدیم در آب باشد و این مساله همان تفاوت آب ژاول با وایتکس است. این غلظت برای وایتکس به 5 درصد کاهش پیدا می کند.  این موارد در بررسی استاندارد آب ژاول باید مورد ارزیابی قرار گیرد و می توان آن را اولین فاکتور به هنگام خرید آب ژاول دانست.

قیمت آب ژاول

مورد دومی که در تهیه این محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است، قیمت آب ژاول می باشد. در بررسی قیمت باید گفت که نوسانات شدیی در بازار بر روی این محصول وجود دارد. باید توجه نمود که قیمت آب ژاول به نسبت کیفیتی که به شما عرضه می شود، مناسب بوده و ارزش خرید داشته باشد. غالبا حضور واسطه ها در بازار سبب افزایش بی دلیل قیمت می شود. بنابراین اگر بتوان مرکزی برای خرید آب ژاول یافت که به صورت مستقیم به عرضه این محصول پرداخته باشد، می توان محصول را با قیمت مناسب تهیه نمود. قیمت آب ژاول به شدت تحت تاثیر حضور واسطه ها تغییر می کند. اما این پایان ماجرا نیست. واسطه ها می توانند در بی کیفیت و کهنه شدن محصول هم موثر باشند. بنابراین خرید مستقیم آب ژاول از تولید کننده می تواند از فاکتورهای مهمی در خرید این محصول باشد.

فهرست