دپارتمان مالی کیمیا تهران اسید

معرفی گروه مالی

بخش مالی و حسابداری مجموعه ای از افراد با تخصص های متفاوت هستند که کارهایی نظیر برنامه ریزی های مالی، تهیه دستورالعمل های مالی، عملیات های حسابداری و غیره را انجام می دهند در واقع هر کاری که وارد حیطه مالی شرکت شود توسط این واحد انجام خواهد شد.

اعمال کنترلی مربوط به حساب های مالی و اسناد مربوط به آن بسیار مهم و البته دارای جزییات فراوانی می باشد، یعنی به همان نسبت که ثبت و نگهداری اسناد وجود دارد به همان اندازه هم باید کنترل صورت گیرد.

رسیدگی به حساب بانکها، حساب هزینه ها و موارد قانونی مربوط به آنها و حساب مواد، کالاهای مورد نیاز شرکت ها همه بر عهده حسابداران بوده و باید در بازه های زمانی مشخصی برای انجام آنها برنامه ریزی گردد.

به دلیل اهمیت موضوع و اینکه ممکن است برخی از این امور به توجه بیشتری نیاز داشته باشد وجود یک چشم سوم در این امر ضروری جلوه می کند. تخصص های واحد مالی و حسابداری می تواند به صورت تفکیک شده اعم از کارگزینی، اداری، حسابداری، حقوق و دستمزد بوده یا اینکه همه امور به صورت مشترک و بدون جداسازی تخصص ها انجام گیرد .

واحد مالی کیمیا تهران اسید طی سالیان اخیر با استقرار سیستم مدون مالی و اتخاذ روش های کنترلی داخلی قدرتمند در شرکت صورت گرفته که حاصل آن اخذ گواهی نامه اعتباری ارزش افزوده سال 1398 و انجام رسیدگی به دفاتر قانونی و دریافت برگ قطعی مالیات عملکرد تا پایان سال 1396 می باشد.

با واحد مالی بیشتر آشنا بشید

مدیریت مالی : جناب آقای حامد دربندی

معاونت مالی : سرکار خانم راحله السادات ساجد

کارشناس مالی : سرکار خانم ستایش رام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست